תוכנות חובה לכל מחשב בחינם

כיום יש המון תוכנות למחשב שמאוד שימושיות, כל התוכנות בחינם ולכן מומלץ מאוד להוריד אותם.

במאמר זה נפרט על התוכנות המומלצות למחשב ותקציר קצרצר על כל אחת מהתוכנות.

 

 

להלן תפריט נוח לניווט כל תוכנה - ניתן ללחוץ על כל תוכנה על מנת להגיע לתקציר שלה :

 

 

 

 

 

 

CCleaner

CCleaner היא תוכנה מעולה לניקיון המחשב, כלי יעיל וקל לשימוש המנקה ומשפר את המחשב האישי, על מנת להבטיח ביצועים מיטביים וחופש מנוזקות. CCleaner סורק את המחשב בצורה מהירה ועובד בצורה חכמה מאוד. תפקידו העיקרי הוא לנקות קבצים שהמחשב שלנו כבר לא צריך. הכלי מאפשר לראות את ההיבטים השונים של המחשב אותם ניתן לסרוק וכמובן לנקות.

הCCleaner יכול לזהות קבצים על המחשב שלא נחוצים יותר , לפעמים תוכנות שאנו מסירים משאירות קבצים מאוחרה - אנחנו לא באמת צריכים את אותם קבצים וה CCleaner יודע את זה ולכן הוא אנקה אותם בשבילנו. הכלי בא עם אפשרות של הסרת תוכנות כמו שיש לווינדוס אך CCleaner יודע לנהל את זה בצורה יותר שימושית ויעילה. שימו לב להשתמש בו בזהירות כי אם אינכם בטוחים מה כל תוכנה עושה אל תסירו אותה כי אתם עלולים לפגוע במערכת ההפעלה.

CCleaner כולל אפשרות לסריקת רגיסטרי , ומאפשר לכם לתקן רשומות אשר נפגמו. הכלי מגיע עם "גורס מידע" חזק מאוד המאפשר למחוק בצורה בטוחה ויסודית. CCleaner מנקה כמובן גם את הקבצים שהדפדפנים השונים (Google Chrome ו Internet Explorer ) השאירו.

לסיכום, CCleaner הוא כלי חינמי מעולה הנותן מענה מצויין לניקוי המחשב ומחיקת קבצים לא נחוצים התופסים מקום על המחשב שלכם.

 

להורדה CCleaner לחצו כאן או על התמונה למעלה.

 

 

CCleaner

תגיות : תיקון מחשבים, תיקון מחשב ראשון לציון,מכירת מחשבים ראשון לציון,תמיכה מרחוק, טלקומפיוט מחשבים, טלקומפיוט, תיקון מחשב נייד, תיקון מחשב נייד בראשון לציון, תיקון מחשבים בראשון לציון, תיקון מחשבים לעסק, עזרה במחשב, חנות מחשבים ראשון לציון, חנות מחשבים, תיקון מסכים, תיקון מסכים ראשון לציון, החלפת מקלדות למחשב נייד, מדריך למחשבים, תוכנות חינם למחשב  , CCleaner