שירותי תיקון מחשבים בראשון לציון 

טלקומפיוט מחשבים שמחה להציע לכם מגוון שירותים מיוחדים לתיקון המחשב

  • בדיקה כללית למחשב הכוללת ניקוי המחשב, בדיקת וירוסים, בדיקת מצב הארד דיסק, בדיקת זכרון פנימי של המחשב.

  • בדיקה והחלפה של הספק כוח.

  • שדרוג המחשב - הוספת זכרון, שדרוג לוח אם והחלפת מעבד המחשב.

  • קירור המחשב - מגוון מערכות לקירור המחשב - התחממות המחשב יכולה להרוס לכם את המחשב.

  • מניעת רעש יתר של המחשב - מחשבים נוטים לעשות המון רעש, אנחנו נעזור לכם להלחם בזה.

  • פרמוט המחשב והתקנה ווינדוס חוקי - התקנת מערכת הפעלה.

  • תיקון מערכת ההפעלה של המחשב הכוללת בדיקות עם הכלים הכי חדשים.

  • התקנת תוכנות כגון אנטי וירוס, אופיס, תוכנות צריבה וכד'.

בדיקת המחשב באופן שוטף

כידוע לכולם, למחשבים יש נטייה לעשות בעיות , עם הזמן המחשב נהיה יותר פגיע עקב השימוש הרב בו, עקב גלישה במקומות לא בטוחים וכמובן ע"י הורדת תכונות לא רצויות למחשב הנלוות לתוכנות שאנו מורידים ביום יום. אנו ממליצים לבצע בדיקות כל כמה זמן למחשב לבדוק שהכל תקין ואין תקלות.

אם אתם לא אנשי מחשבים ואין לכם ידע בתחזוקת המחשב ושמירתו ובעיקר אם יש לכם ילדים קטנים בבית שמרבים "להרוס את המחשב" ולהוריד חומר לא רצוי כגון טולברים ותוכונת אחרות שמזיקות למחשב, אנחנו בטלקומפיוט מחשבים מציעים לכם את "חבילת תחזוקת המחשב" - חבילה זו מבטיחה בדיקת המחשב באופן שוטף בפרק הזמן המסוכם בינכם לבנינו.

את הבדיקות ניתן יהיה לבצע מרחוק בתיאום איתנו ומבלי שתצטרכו להוציא את המחשב מהבית, לעיתים גם תצטרכו להביא את המחשב למעבדת המחשבים שלנו שנבצע לו ניקוי מסיבי ונבדוק שכל החומרה של המחשב תקינה.

להזמנה וקבלת הצעת המחיר ל - "חבילת תחזוקת המחשב" לחצו כאן.

 

תגיות : תיקון מחשבים, תיקון מחשב ראשון לציון,מכירת מחשבים ראשון לציון,תמיכה מרחוק, טלקומפיוט מחשבים, טלקומפיוט, תיקון מחשב נייד, תיקון מחשב נייד בראשון לציון, תיקון מחשבים בראשון לציון, תיקון מחשבים לעסק, עזרה במחשב, חנות מחשבים ראשון לציון, חנות מחשבים, תיקון מסכים, תיקון מסכים ראשון לציון, החלפת מקלדות למחשב נייד, מדריך למחשבים, תמיכה מרחוק, תוכנה לתמיכה מרחוק, תמיכה להשתלטות על המחשב, תמיכה מרחוק ראשון לציון, טכנאי מחשבים ראשון לציון, תיקון המחשב מרחוק, שליטה על המחשב, עזרה במחשב, תיקון מחשבים בלי לצאת מהבית, איך לתקן את המחשב,