תיקון מחשבים בראשון לציון

את כל סוגי התקלות תוכלו לפתור אצלנו! מלאו טופס תיקון איתנו דרך האתר, ספרו לנו על הבעיה שיש למחשב שלכם ואנחנו כבר נחזור אליכם!

כמובן שאפשר להתקשר ל - 03-9660402 או פשוט להגיע אלינו לחנות ברחוב מרגולין 8 - ראשון לציון.

רכיב תקול במחשב?

במקרים מסוימים "הארד דיסק" , "הזכרון הפנימי" או אפילו "הלוח אם" פשוט החליטו לא לעבוד יותר והמחשב הלך בעקבותיהם.. לא לדאוג אנחנו פה גם לזה! 

החלפת חלקים במחשב
 

אם נהרס לכם רכיב במחשב או שהוא סתם עובד לאט ובא לכם לבצע שדרוג לזכרון הפנימי. נגמר לכם המקום לשמור סרטים ורוצים להרחיב ?

שליטה מרחוק
 

כיום יש המון בעיות במחשב שלא מצריכות לקחת אותו למעבדת מחשבים. אנחנו הבנו את זה ורצינו להקל עליכם! עם השירות החדשני שלנו תוכלו לתת לנו לשלוט לכם על המחשב מרחוק ולתקן אותו בלי שתצאו מהבית בכלל!

וירוס אכזרי הרס לכם את המחשב?

גם לזה יש פתרון מאוד פשוט, אצלנו בטלקומפיוט אנחנו מנקים את המחשב מכל המזיקים ומתקינים לכם את האנטי וירוס הכי חזק בשוק!

עדכוני מערכת ההפעלה
 

מחפשים מערכת הפעלה חדשה? או עדכון למערכת ההפעלה הנוכחית. אנחנו נדאג להשאיר אתכם הכי מעודכנים בשוק עם המערכת הפעלה הכי חדישה שקיימת היום.

שחזור חומר

נמחק כל החומר שהיה על המחשב? כל התמונות החשובות נמחקו? לא לדאוג - אצלנו אפשר להחזיר את כל החומר

אין לכם מושג מה הבעיה במחשב?

יש מצב שפשוט לא יודעים מה המחשב רוצה מאיתנו!

במצב כזה, פשוט צרו איתנו קשר ואנחנו כבר נדאג לסדר הכל.

 בעיה באינטרנט או ברשת הביתית
 

האינטרנט הפסיק לעבוד או פשוט עובד לאט?

רוצים להקים רשת בבית ולא יודעים איך?

אנחנו נפתור לכם את כל הבעיות תקשורת במחשב.

תיקון מחשבים ניידים 

במחשבים ניידים תמיד נראה לאנשים שאם הוא הפסיק לעבוד, או אחד הכפתורים פשוט נשבר, אז זהו צריך לקנות מחשב חדש. אבל לא , לא בעיה לתקן מחשב נייד - פשוט צריך לדעת איך עושים את זה.

תגיות : תיקון מחשבים, תיקון מחשב ראשון לציון,מכירת מחשבים ראשון לציון,תמיכה מרחוק, טלקומפיוט מחשבים, טלקומפיוט, תיקון מחשב נייד, תיקון מחשב נייד בראשון לציון, תיקון מחשבים בראשון לציון, תיקון מחשבים לעסק, עזרה במחשב, חנות מחשבים ראשון לציון, חנות מחשבים, תיקון מסכים, תיקון מסכים ראשון לציון, החלפת מקלדות למחשב נייד,