תוכנות חובה לכל מחשב בחינם

כיום יש המון תוכנות למחשב שמאוד שימושיות, כל התוכנות בחינם ולכן מומלץ מאוד להוריד אותם.

במאמר זה נפרט על התוכנות המומלצות למחשב ותקציר קצרצר על כל אחת מהתוכנות.

 

 

להלן תפריט נוח לניווט כל תוכנה - ניתן ללחוץ על כל תוכנה על מנת להגיע לתקציר שלה :

 

 

 

 

 

Skype

סקייפ היא תוכנה המאפשרת שיחת קוליות דרך האינטרנט (פרוטוקול VoIP). באמצעות סקייפ ניתן לתקשר עם משתמש סקייפ אחרים דרך הצ'אט, הוידיאו, מאפשרת לבצע שיחות ועידה וכמובן לבצע שיחות טלפון. וכל זה בחינם דרך האינטרנט.

בסקייפ נותנים גם את האפשרות לבצע שיחת טלפון לא רק למשתמשי הסקייפ, אלא גם לטלפון רגילים ברחבי העולם במחירים מוזלים, התשלום מתבצע דרך הכרטיס אשראי.  

איכות הקול בסקייפ היא הדבר המדהים, שומעים חזק וברור. בגרסאות החדשות של סקייפ השקיעו המון בממשק של השיחות וידיאו, הוא הותאם באופן מושלם לצ'אט ולכל המסך של הסקייפ. הצילום עצמו נראה לפעמים באיכות קצת פחות טובה,  אבל עדיין מספיק ברור.

תוכלו גם לצלם את עצמכם דרך הסקייפ ולשלוח למי שתרצו.

אחד היכולות היותר טובה של הסקייפ הוא להתמשק עם הפייסבוק שלכם , דרך הסקייפ תוכלו לחייג לחברים שלכם בפייסבוק הרשומים גם כן בסקייפ, תוכלו להציג את הקיר שלכם דרך הסקייפ , לשלוח הודעות דרך הפייסבוק ועוד דברים שימושים אחרים.

סקייפ היא לא רק תוכנה למחשב, תוכלו להשתמש בסמארטפון שלכם, בטאבלאט , בקונסלות משחקים ואפילו גם דרך הטלווזיה! אין ספק שמדבור בדרך מעולה לתקשר עם אנשים.

סקייפ היא התוכנה המובילה בתחום השיחות הקוליות דרך האינטרנט, והיא מאוד מומלצת לאנשים הטסים לחול כך שיכולו לשמור על קשר עם אנשים בארץ באופן רציף ע"י שיחות קוליות ושיחות וידיאו.

 

להורדת  Skype לחצו כאן או על התמונה.

 

 

Winrar

תגיות : תיקון מחשבים, תיקון מחשב ראשון לציון,מכירת מחשבים ראשון לציון,תמיכה מרחוק, טלקומפיוט מחשבים, טלקומפיוט, תיקון מחשב נייד, תיקון מחשב נייד בראשון לציון, תיקון מחשבים בראשון לציון, תיקון מחשבים לעסק, עזרה במחשב, חנות מחשבים ראשון לציון, חנות מחשבים, תיקון מסכים, תיקון מסכים ראשון לציון, החלפת מקלדות למחשב נייד, מדריך למחשבים, תוכנות חינם למחשב  , סקייפ,