מדריך להתקנת מדפסת למחשב

קניתם מדפסת חדשה אבל אין לכם מושג איך לחבר אותה? הגעתם למקום הנכון! פה אנחנו נסביר לכם בכמה צעדים פשוטים איך להתקין את המדפסת למחשב.

אם יש תקלה במדפסת או תקלה במחשב, מדריך זה לא יעזור לכם. במקרה של תקלה במחשב ניתן לפנות אלינו או למלא טופס תיקון.

 

אז במידה שהכל עובד אצלכם , והמחשב תקין והמדפסת תקינה אפשר לצאת לדרך!

ברוב המקרים ניתן לחבר את המדפסת למחשב בשני אפשריות.

 

 

 

 

חיבור מדפסת דרך הרשת

כיום לרוב המדפסות יש אפשרות להתחבר לרשת ישירות( או דרך כבל רשת או דרך הWI FI (אינטרנט אלחוטי). אופיצה זה חוסכת כבל והרבה יותר נוחה כיוון שכל מחשב הגולש על הרשת האלחוטית יוכל להדפיס במדפסת - גם דרך הטאבלט או הסמארטפון. 

נדרש לבדוק אם אכן למדפסת שלכם יש התקן WI FI , אם כן כיוון שכל מדפסת שונה ויש לה את ההגדרות שלה נדרש להסתכל בחוברת ההפעלה שקיבלתם עם המדפסת ולחפש שם "הגדרת WI FI". 

אם למדפסת שלכם אין התקן WI FI, עדיין ניתן לחבר אותה לרשת הביתית דרך כבל.

לאחר שחיברתם את המדספת עם כבל רשת תוכלו להגדיר את המדפסת על המחשב לפי השלבים הבאים:

 1. נכנס ללח בקרה.

 2. חפשו את "התקנים ומדפסות"

 3. לחצו על "הוסף מדפסת"

 4. ברגע זה הווינדוס סורק את כל המדפסות המחוברת לרשת הביתית שהמחשב מחובר אליה.

 5. בחרו את המדפסת שלכם ולחצו על הבא.

 6. תבחרו למדפסת שם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיבור מדפסת ישירות דרך המחשב

איך בעצם זה עובד? איך המחשב "מדבר" עם המדפסת? למחשב יש מנהל התקנים שבו נמצאים כל הדרייברים של המחשב. ברגע שנחבר את המדפסת למחשב  , המחשב אוטומטי יזהה את המדפסת בתור התקן חדש. במדפסות החדישות כנראה שהווינדוס יתקין לבד את הדרייברים למדפסת ועושה בשבילך את העבודה "הקשה". 

 

במידה והויינדוס לא הצליח להתקין את הדרייברים לבד (לא לדאוג - הגיוני מאוד), יש להכניס התקליטור או הדי-וי-די שהגיעו עם המדפסת. לאחר שהכנסתם את הדיסק למחשב ההתקנה של המדפסת תופעל בצורה אוטמטית ואתם רק צריכים לעקוב אחרי השלבים ולעשות "הבא" בכל צעד.  ברגע שההתקנה הסתיימה זהו אתם מוכנים להשתמש במדפסת.

 

הנורא מכל קרה ואיבדתם את התקליטור או הדי-וי-די שהגיעו עם המדפסת שלכם! אין סיבה להכנס לפאניקה, יש עוד אפשרות אחת שהווינדוס מאפשר לנו לבצע על מנת לחבר את המדפסת למחשב.

אז איך עושים את זה?

 1. כנסו ללוח בקרה.

 2. חפשו את "התקנים ומדפסות"

 3. בחלון החדש שנפתח לחצו על "הוסף מדפסת"

 4. יפתח לכם "אשף הוספת המדפסות"

 5. בחרו באופיצה "הוספת מדספת מקומית" והקליקו על "הבא".

 6. במסך האשף שיופיע (מסך "בחר יציאת מדפסת"), עליכם להגדיר לאיזו יציאה (port) במחשב שלכם חיברתם את המדפסת. הקליקו על החץ המצביע כלפי מטה ליד השדה "השתמש ביציאה קיימת" ובחרו יציאה. סביר להניח שכדאי לכם לבחור ביציאה שמציעה מערכת חלונות. הקליקו על "הבא".

 7.  במסך האשף הבא (מסך "התקן את מנהל המדפסות"), בחרו את היצרן ואז את סוג המדפסת. הקליקו על "הבא".

 8. במסך שייפתח, "הקלד שם מדפסת", בחרו שם למדפסת. אם אינכם רוצים שזו תהיה מדפסת ברירת המחדל (המדפסת שבה המחשב שלכם יבחר באופן אוטומטי), בטתו את הבחירה "קבע כמדפסת ברירת המחדל". הקליקו על "הבא".

 9. במסך שייפתח, הקליקו על "סיום" כדי לסיים את ההתקנה בעזרת אשף הוספת המדפסת.

 

לאחר כל השלבים האלה, המדפסת אמורה לעבוד והכל צריך לתקתק! 

אם עדיין לא עובד, ויש לכם תקלה אנו בטלקמפיוט מחשבים נשמח לעזור לכם ב"תמיכה מרחוק" שלנו.

מדריך לחבר מדפסת למחשב
איך לחבר מדפסת לרשת
תיקון מחשבים ניידים
תיקון מחשבים
 

תגיות : תיקון מחשבים, תיקון מחשב ראשון לציון,מכירת מחשבים ראשון לציון,תמיכה מרחוק, טלקומפיוט מחשבים, טלקומפיוט, תיקון מחשב נייד, תיקון מחשב נייד בראשון לציון, תיקון מחשבים בראשון לציון, תיקון מחשבים לעסק, עזרה במחשב, חנות מחשבים ראשון לציון, חנות מחשבים, תיקון מסכים, תיקון מסכים ראשון לציון, החלפת מקלדות למחשב נייד, מדריך למחשבים, מדריך להגדרת מדפסת, מדריך להתקנת מדפסת, מדריך לחיבור מדפסת, מדריך לחיבור מדפסת למחשב, מדריך להגדרת מדפסת למחשב, מדריך להתקנת מדפסת, איך להתקין מדפסת, חיבור מדפסת למחשב, חיבור מדפסת לרשת, איך להגדיר מדפסת רשת, איך לחבר בין המדפסת לרשת,